BAŞKAN KAYDA, FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILIŞINA KATILDI

BAŞKAN KAYDA, FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILIŞINA KATILDI

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Fotoğraf Derneği ( SalFod ) tarafından düzenlenen Fotoğraf Sergisinin açılışını yaptı. Salihli Belediyesi Kent Müzesinde düzenlenen serginin açılış töreninde konuşan Başkan Zeki Kayda, “ Salihli Belediyesi olarak sosyal sorumluluk projeleri ile kültürel etkinliklere her zaman destek vereceğiz. Mustafa Dönmez başkanlığında kurulan Salihli Fotoğraf Derneği, Salihli’mizi tanıtmak, kent arşivi oluşturarak vatandaşlarımıza fotoğrafçılığı ve fotoğraf sanatını sevdirmek amacıyla üyeleriyle birlikte yola çıkan bir derneğimiz. Belediye Başkanı olarak böyle sosyal projelere sahip çıkıyoruz. Uzun yıllar devam eden Şiir İkindilerinde olduğu gibi bütün kültürel ve sanatsal etkinliklere destek oluyoruz. Serginin açılmasında emek veren tüm üyelere ve Dernek Başkanı Mustafa Dönmez’e hazırladıkları güzel eserler için teşekkür ederim ” dedi.
Başkan Zeki Kayda, Salihli Fotoğraf Derneği üyelerinin hazırladığı ve 61 eserden oluşan sergiyi gezerek eser sahipleri ile Dernek Başkanı Dönmez’den fotoğraflar hakkında bilgi aldı. Salihli Fotoğraf Derneği Başkanı Mustafa Dönmez, Başkan Zeki Kayda’nın siyah-beyaz resimlerinden oluşan bir albüm hediye ederek Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya sürpriz yaptı.
Salihli Belediyesi Kent Müzesinde açılan Fotoğraf Sergisi açılış törenine, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Salihli Fotoğraf Derneği Başkanı Mustafa Dönmez ile Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Salihli Belediyesi Fotoğraf Okulu Eğitmeni Hüseyin Aşan ile kursiyerler ve çok sayıda davetli katıldı.